Z wizytą w Muzeum Historycznym w Białymstoku.

2 października 2017 r. w ramach zajęć koła historycznego odbyła się wycieczka do Muzeum Historycznego w Białymstoku.

Uczennice naszej szkoły: Zuzanna Leida, Blanka Leida, Martyna Sulima i Aleksandra Mierzejewska wzięły udział w warsztatach ,,Legenda o księciu Gedyminie”. Uczennice poznały legendę o założeniu naszego miasta, historię powstania Białegostoku, oglądały eksponaty muzealne, nawiązujące do historycznej postaci litewskiego księcia Gedymina. Przebieg zajęć urozmaiciły zagadki i łamigłówki utrwalające nową wiedzę oraz warsztaty plastyczne. Zapraszamy wszystkich którzy interesują się historią Białegostoku na zajęcia Koła Historycznego ,,ŚLEDŹ historię lokalną – czyli odkryj Białystok” w poniedziałki o  godzinie 15.00.

Podanie o przyjęcie

do szkoły ---->pobierz