Apel - dzień bez papierosa

Dnia 29.05.2018 r. odbył się apel z okazji „Światowego dnia bez papierosa”, który obchodzony jest na całym świecie w dniu 31 maja.

 Uczniowie klasy IV oraz V –VI Szkoły Podstawowej nr 30 przygotowali przedstawienie promujące zdrowy styl życia pt. „Nigdy nie pal” pod opieką p. M. Toczydłowskiej – Góral oraz p. M. Gumieniak. Odbyła się również projekcja filmu z zakresu profilaktyki pt: „Czemu ludzie palą papierosy?” W ten sposób dzieci poszerzyły swoją wiedzę dotyczącą szkodliwości palenia tytoniu i jego negatywnym wpływie na organizm człowieka. Na apelu został także rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. „Rzuć palenie” zorganizowany przez p. A Ramotowską i M. Toczydłowska – Góral.  Uczniowie otrzymali dyplomy i słodkie upominki za uczestnictwo w konkursie.  Po apelu w klasach rozdane zostały ulotki informacyjne pt.: „Palisz? – Ryzykujesz!”.

                                                                                                                      Magdalena Toczydłowska – Góral


WIRTUALNY SPACER 

PO SZKOLE

 

Podanie o przyjęcie

do szkoły ---->pobierz