Piknik Rodzinny i Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora SP30

Dnia 12 czerwca 2018 r. w naszej placówce odbył się Piknik Rodzinny połączony z Turniejem Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora SP30 w Białymstoku.

Odbył się mecz pomiędzy uczniami SP30 i podopiecznymi ośrodka "METANOIA".  Wynik pojedynku 7:2, wygrali uczniowie SP30, następnie rozegrano konkurencję strzelania rzutów karnych. Mecz, Nauczyciele SP30 kontra Metanoia zakończył się wynikiem 2:0 dla nauczycieli. Pojedynek Nauczycieli SP30 z Uczniami SP30 był bardziej zacięty, prowadzenie objęli nauczyciele i nie oddali go aż do końca, wynik meczu, 4:3 dla pedagogów. Podczas pikniku można było wziąć udział w innych konkurencjach sportowych takich jak: skok w dal, bieg na 60m, rzut piłką lekarską. Samorząd Uczniowski zorganizował loterię fantową oraz kiermasz ciast. Uczniowie mieli także możliwość postrzelania z łuku. Po wielu grach i zabawach sportowych przyrządzono kiełbaski na grillu, serwowano owoce oraz napoje. Wszyscy uczestnicy festynu mogli podziwiać wystawę prac plastycznych, wykonaną pod kierunkiem pani Anety Ramotowskiej. Impreza pozytywnie wpłynęła na wzmocnienie więzi pomiędzy uczestnikami, była doskonałą okazją do aktywnego i pożytecznego spędzania wolnego czasu.

Więcej zdjęć w galerii.