Spotkanie z Super Babcią

26 maja w bibliotece szkolnej znów zapachniało ciastem. Tego dnia  na ,,Literackiej herbatce’’ gościliśmy panią Michalinę z klubu Super Babci, która zdradziła nam przepis swojej mamy na ciasto cynamonowe. Wykonawcami wypieku byli uczniowie klasy 6, Hubert i Bartek. Pani Michalina opowiedziała nam ciekawe historie ze swojego dzieciństwa oraz  udostępniła swoje autorskie wiersze i bajki, które zostały przeczytane przez uczniów. Spotkanie czytelnicze przebiegało w miłej atmosferze. Przy herbatce i kawałku pysznego ciasta bardzo miło nam się rozmawiało.

23 kwietnia - Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich.

Wydarzeniem miesiąca w kwietniu w naszej bibliotece były obchody Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich.

Czytaj więcej: Dzien ksiązki

Warto czytać!

W ostatnim czasie zorganizowaliśmy plebiscyt książek. Chcieliśmy sprawdzić co nasi czytelnicy lubią czytać najbardziej i jakie są ich preferencje czytelnicze.

Czytaj więcej: Warto czytać