,,Literacka herbatka’’ czeka

W każdy ostatni czwartek miesiąca w godz. 14.00-15.00 zapraszamy wszystkich chętnych uczniów, rodziców i nauczycieli do  biblioteki szkolnej na spotkania czytelnicze przy herbatce i ciastku.Tego dnia głośno czytamy fragmenty ulubionych książek, podsumowujemy konkursy, omawiamy wydarzenia czytelnicze miesiąca, prezentujemy efekty projektów edukacyjnych w ramach NPRCZ i oczywiście dobrze się bawimy.

,,Literacka herbatka’’ czeka

Konkurs promujący bibliotekę szkolną rozstrzygnięty!

Na przełomie września i października został ogłoszony przez biblioteke szkolną konkurs, którego celem było wypromowanie biblioteki w szkole. Finał przedsięwzięcia miał miejsce 26 października 2017 r. Wśród laureatów znaleźli się: A. Lengiewicz, B. Leida,  M. Czarnak, A. Mierzejewska oraz W. Sawoniuk. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Nagrodzone prace można oglądać w bibliotece.

Z książką w nowy rok szkolny 2017/18

Zapraszamy wszystkich do biblioteki szkolnej po nowości czytelnicze, które zostały zakupione w oparciu o Wasze życzenia czytelnicze w ramach programu rządowego- „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”

Czytaj więcej: Nowości w bibliotece

Spotkanie z Super Babcią

26 maja w bibliotece szkolnej znów zapachniało ciastem. Tego dnia  na ,,Literackiej herbatce’’ gościliśmy panią Michalinę z klubu Super Babci, która zdradziła nam przepis swojej mamy na ciasto cynamonowe.

Czytaj więcej: Super babcia