Kalendarz imprez w Szkole Podstawowej Nr 30

w roku szkolnym 2018/2019

 

Lp.

Temat imprezy

Koordynator

imprezy

Współodpowiedzialni

Termin

1.        

Rozpoczęcie roku szkolnego

O. Wojciuk

-------

03.09.2018r

2.        

Narodowe Czytanie „Przedwiośnie”

M. Krotke

nauczyciele
jęz. polskiego

10.09.2018r.

3.        

Rada pedagogiczna – zapoznanie
z Planem Nadzoru Pedagogicznego

Dyrektor

Wicedyrektor

13.09.2018r.

4.        

Akcja „Sprzątanie Świata 2018”

M. Gumieniak

Błaszczak

21.09.2018r.

5.        

„Nie pal przy mnie proszę”

A.Laskowska

E. Ciecierska

cały rok szkolny

6.        

Niemcy – kraj, który warto zwiedzić.

A.Stasiewicz

--------

wrzesień 2018r.

7.        

Sprawdziany diagnozujące  w klasach  IV-VII  SP

M. Szajewski

nauczyciele uczący poszczególnych przedmiotów

przeprowadzone
do 24.09.2018r.

8.        

Europejski Tydzień Sportu-

Regaty w Kajakarstwie, Biegi Lekkoatletyczne, Turniej Warcabowy

T. Konopko

R. Kucharczyk

M. Lisowski

25, 26- 27.09.2018r.

9.        

„ Polska- moja ojczyzna- na imię Jej Niepodległa.  Życzenia dla Niepodległej”

J. Kułak

-----------

wrzesień 2018r.

10.      

„Niebo za oknem”- gazetka astronomiczna

M. Emich

------------

24.09.2018r.

11.      

„Mistrz tabliczki mnożenia”- II edycja

M. Szajewski

S. Sobolewska

B. Wilczewska

28.09.2018r.

12.      

„Klimat to temat”

M. Gumieniak,
A. Błaszczak

 

15.09.-30.11-2018r.

13.      

Zebranie z rodzicami-spotkania organizacyjne, wybór  przedstawicieli
do Rady Rodziców

Dyrektor

wychowawcy klas,
 D. Jopa

20.09.2018r.

14.      

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

D. Mrowiński

B. Surmacz

wrzesień 2018r.

15.      

„Ratujmy kasztany”

M. Gumieniak

A. Błaszczak,
B. Wielgat, I. Gaweł

październik 2018r.

16.      

Dzień Edukacji Narodowej

A.Laskowska

E. Ciecierska,
B. Baranowska

12.10.2018r.

17.      

 „Życie z FAS- dziękuję nie pije”

B. Wielgat

O. Wojciuk

październik 2018r.

18.      

Konkurs geograficzny „ Nasza Ojczyzna- Polska”

A.Błaszczak

-------------

22-26.10.2018r.

19.      

Konkurs czytania ze zrozumieniem dla uczniów Metanoi- klasa III

M. Popławska

J. Kułak

październik 2018r.

20.      

Słownik obrazkowy języka niemieckiego

A.Stasiewicz

-------------

październik 2018r.

21.      

Profilaktyka uzależnień

D. Jopa

-------------

1 godz. lekcyjna w klasach IIIgimn. i VIII

22.      

Konsultacje indywidualne i grupowe z doradcami zawodowymi

E. Puczyńska

D. Jopa

październik 2018r.

23.      

Mobilne Obserwatorium Astronomiczne

M. Emich

B. Surmacz

październik/ listopad 2018r.

24.      

Rada pedagogiczna- zapoznanie z projektem ewaluacji wewnętrznej, analiza badań edukacyjnych

Dyrekcja

-------------

25.10.2018r.

25.      

Święto Odzyskania Niepodległości

M. Kuryłowicz,

K. Zajkowska
M. Abuzareba,
A. Ramatowska

08.11.2018r.

26.      

Tydzień Edukacji Globalnej

A.      Błaszczak

A.Stasiewicz,

M.Gumieniak

B.Wielgat,

I. Gaweł , A.Ramatowska,

listopad 2018r.

27.      

Tydzień Niepodległej

M. Kuryłowicz

-------------

5-9.11.2018r.

28.      

Tydzień Tolerancji i Życzliwości

D. Mrowiński

M. Toczydłowska,

M. Gumieniak

19-23.11.2018r.

29.      

Konkurs ortograficzny

M. Krotke

J. Kułak

listopad 2018r.

30.      

Szkolny  konkurs chemiczny- Domowe sposoby dbania o zdrowie i urodę

B. Wielgat

-------------

listopad 2018r.

31.      

„Moje życie w komiksie”

M. Popławska

-------------

listopad 2018r.

32.      

„Moje wybory życiowe”

M. Popławska

J. Kułak

listopad 2018r.

33.      

„Złota lista”

A.Laskowska

E. Ciecierska

listopad 2018r.

34.      

Piramida żywieniowa- po niemiecku

A.Stasiewicz

-------------

listopad 2018r.

35.      

Zwyczaje rodzinne pod zaborami po odzyskaniu niepodległości i współcześnie (XIX- XXI w.)

A.Żukowska

-------------

II połowa listopada 2018r.

36.      

Profilaktyka uzależnień

D. Jopa

-------------

listopad 2018r.

37.      

Ilustracja do wybranego fragmentu powieści scienefiction

M. Emich

A. Ramatowska

listopad/ grudzień 2018r.

38.      

Dzień Patrona Szkoły

Rocznica urodzin E. Bojanowskiego

I. Gaweł

 A. Ramatowska

A. Błaszczak,
 M. Gumieniak

listopad 2018r.

39.      

Przystanek historia

E. Puczyńska

D. Jopa

listopad 2018r.

40.      

Próbne egzaminy gimnazjalne klas trzecich i egzaminy ośmioklasistów

Dyrektor

B. Wilczewska

S. Sobolewska

21,22,23.11.2018r.- kl.VIII

28,29,30.11.2018r.- kl. IIIg

41.      

Światowy Dzień HIV/AIDS

M. Gumieniak

pedagodzy,
D. Jopa,I.Gaweł

30 listopad 2018r.

42.      

Rada pedagogiczna

Dyrekcja

-------------

29.11.2018r.

43.      

Dzień Wolontariusza

B. Wielgat

B. Żukowska

grudzień 2018r.

44.      

X  Profilaktyczno- Integracyjny Miting
w Pływaniu o Puchar Dyrektora SP30

T. Konopko

B. Wilczewska

M. Krotke

S. Sobolewska

B. Surmacz

grudzień 2018r.

45.      

II Bożonarodzeniowy Konkurs Recytatorski

K.Kordy

---------

grudzień 2018r.

46.      

Dzień Języków Obcych

A. Stasiewicz

O. Wojciuk

grudzień 2018 r.

47.      

Dzień otwarty- konsultacje z nauczycielami

Dyrekcja

nauczyciele
i specjaliści

13.12.2018r.

48.      

„Choinka nadziei”

A. Błaszczak

A. Stasiewicz
I. Gaweł

grudzień 2018r.

49.      

„Kartka Bożonarodzeniowa” z życzeniami
 w jęz. obcym

O. Wojciuk

A. Stasiewicz

nauczyciele językowcy,
A. Ramatowska

grudzień 2018r.

50.      

Konkurs sprawności językowej dla uczniów Metanoi

A.Popławska

---------

grudzień 2018r.

51.      

Pracownia kartki świątecznej

D. Jopa,
 B. Wielgat

---------

grudzień 2018r.

52.      

Wigilie klasowe

wychowawcy

---------

19.12.2018r.

53.      

Jasełka

M. Nowik,

 B. Baranowska

M. Abuzareba,
I. Gaweł, A.Daniewicz

21.12.2018r.

54.      

Wigilia pracowników

M. Nowik

A. Laskowska,
A. Ramatowska

20.12.2018r.

55.      

„Myślę pozytywnie”

M. Gumieniak,
D. Jopa

---------

styczeń 2019r.

56.      

Profilaktyka uzależnień

D. Jopa

---------

styczeń 2019r.

57.      

„Jasne, że świeci”- substancje jako źródła światła

B.Wielgat

B.Surmacz

styczeń 2019r.

58.      

Półkolonie dla dzieci SP

B.Baranowska,
A. Laskowska, M. Nowik

---------

styczeń/ luty 2019r.

59.      

Karnawałowy Bal Przebierańców

B. Baranowska,
A. Laskowska, M. Nowik

---------

styczeń 2019r.

60.      

Rada klasyfikacyjna za semestr I roku szkolnego 2018/2019

Dyrekcja

---------

17.01.2019r.

61.      

„Nieznany świat zmysłów”

K. Kordy

M. Gumieniak

luty 2019r.

62.      

Zebranie z rodzicami-podsumowanie wyników nauczania i zachowania
 za semestr  I roku szkolnego 2018/2019

Dyrektor

wychowawcy klas

07.02.2019r.

63.      

Rada szkoleniowa

 

Dyrekcja

---------

21.02.2019r.

64.      

Papieskie Forum Młodych

M. Nowik

---------

luty 2019r.

65.      

„Valentines Day”

O. Wojciuk

nauczyciele językowcy

14.02.2018r.

66.      

Profilaktyka uzależnień

D. Jopa

---------

styczeń 2019r.

67.      

„Myślę pozytywnie”

M. Gumieniak,
D. Jopa

---------

styczeń 2019r.

68.      

Międzynarodowy Dzień Walki z Depresją

D. Jopa

---------

styczeń 2019r.

69.      

„Dni bezpiecznego Internetu”

A. Iwaniuk

---------

I tydzień

70.      

„Najsłynniejsze cytaty o kobietach”

I.Gaweł

---------

08.03.2019r.

71.      

„Irland”

B. Baranowska

nauczyciele  językowcy

marzec 2019r.

72.      

„Pokaz  kulturę i chroń naturę”

M. Gumieniak

---------

marzec 2019r.

73.      

Tydzień Kultury Języka Polskiego

M. Krotke

J. Kułak,
M. Popławska,
M. Nowik

marzec 2019r.

74.      

Szkolny Konkurs Ortograficzny

M. Krotke

J. Kułak

marzec 2019r.

75.      

Dzień liczby

M. Szajewski

S. Sobolewska

B. Wilczewska

marzec 2019r.

76.      

Kangur Matematyczny

S. Sobolewska

nauczyciele matematyki

marzec 2019r.

77.      

„Podróż po Europie”

A.Błaszczak

---------

marzec 2019r.

78.      

VIII edycja konkursu wiedzy o rodzinie

B. Wielgat

---------

marzec 2019r.

79.      

Plebiscyt „Kulturalny uczeń”

J.Kułak

---------

marzec 2019r.

80.      

Profilaktyka uzależnień

D. Jopa

---------

marzec 2019r.

81.      

„Myślę pozytywnie”

M. Gumieniak,
D. Jopa

---------

marzec 2019r.

82.      

„Jak skutecznie walczyć ze stresem?”

D.Jopa

---------

marzec 2019r.

83.      

Rada szkoleniowa

 

Dyrektor

---------

28.03.2019r.

84.      

„Kartka Wielkanocna z życzeniami w języku obcym”

O. Wojciuk

A. Stasiewicz

nauczyciele językowcy,
 A. Ramatowska

kwiecień 2019r.

85.      

Dzień Ziemi

A.Błaszczak,
B. Wielgat

M. Gumieniak

kwiecień 2019r.

86.      

„Myślę pozytywnie”

M. Gumieniak,
D. Jopa

---------

marzec 2019r.

87.      

Rada pedagogiczna-sprawy bieżące

 

Dyrekcja

---------

25.04.2019r.

88.      

Apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

K. Zajkowska

M. Kuryłowicz

09.05.2019r.

89.      

Tydzień Zdrowia

M. Gumieniak

A. Błaszczak,
B. Wielgat, I. Gawel,
A. Ramatowska

06-10.05.2019r.

90.      

Rodzina moim skarbem

B.Żukowska

B. Wielgat

maj 2019r.

91.      

Światowy Dzień Rodziny

B. Wielgat

B. Żukowska

15.05.2019r.

92.      

Zebranie z rodzicami- dzień otwarty- konsultacje indywidualne z nauczycielami

Dyrekcja

wszyscy nauczyciele
 i specjaliści

16.05.2019r.

93.      

Dzień Papieski

A. Daniewicz

M. Nowik

17.05.2019r.

94.      

Tydzień Nauk Matematyczno- Przyrodniczych

B. Surmacz, A. Błaszczak

nauczyciele przedmiotów matematyczno- przyrodniczych

maj 2019r.

95.      

Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych

O. Wojciuk

K. Maliszewska

maj 2019r.

96.      

Białka , tłuszcze , sacharydy to nie tylko składniki pokarmowe

B. Wielgat

---------

maj 2019r.

97.      

Konkurs matematyczny klas I-III

A.Laskowska

---------

maj 2019r.

98.      

„Myślę pozytywnie”

M. Gumieniak,
D. Jopa

---------

marzec 2019r.

99.      

Sprawdziany diagnozujące  w  klasach IV-VII

M. Szajewski

nauczyciele uczący poszczególnych przedmiotów

przeprowadzone
do  22.05.2019r.

100.   

Rada pedagogiczna- Raport z ewaluacji wewnętrznej

Dyrekcja

B.Surmacz

23.05.2019r.

101.   

Piknik Rodzinny, Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora SP Nr 30

Rafał Kucharczyk /część sportowa/

B. Surmacz
/część rodzinna/

04.06.2019r.

102.   

VII Profilaktyczno-Integracyjne Regaty w Kajakarstwie o Puchar SOSW

T. Konopko

---------

czerwiec 2019r.

103.   

Prezentacja projektów edukacyjnych

B. Błaszczak

B. Wielgat

06.06.2019r.

104.   

Konkurs ortograficzny klasa VI

M. Nowik

---------

czerwiec 2019r.

105.   

„Myślę pozytywnie”

M. Gumieniak,
D. Jopa

---------

czerwiec 2019r.

106.   

Rada klasyfikacyjna za rok szkolny 2018/2019, analiza badań edukacyjnych

Dyrekcja

J. Kułak

13.06.2019r.

107.   

„Bezpieczne wakacje”

D.Mrowiński

---------

czerwiec 2019r.

108.   

Egzaminy klasyfikacyjne

Dyrektor

---------

czerwiec 2019r

109.   

Rada Plenarna

Dyrektor

---------

 18.06.2019r.

110.   

Zakończenie Roku Szkolnego

Dyrektor

---------

21.06. 2019r.

Podanie o przyjęcie

do szkoły ---->pobierz