Medale "Diligentiae - za pilność".

Dn. 05.09. 2017 roku podczas uroczystej inauguracji nowego roku szkolnego 2017/2018 w Zespole szkół Rolniczych wręczone zostały medale ,,Diligentiae" - za pilność”.

Medal otrzymuje uczeń, który dążył do zdobywania wiedzy, przejawiał aktywność społeczną, dbał o rozwój własnej osobowości oraz nauczyciel, który swoją postawą, kreatywnością, umiejętnym towarzyszeniem w procesie uczenia się i samowychowania był Mistrzem dla Ucznia. W roku szkolnym 2017/2018 medale „Diligentiae – za pilność” otrzymali uczeń Piotr Kaliszewicz wraz z nauczycielką panią Olga Wojciuk oraz uczeń Marek Czarnak wraz z nauczycielką panią Teresa Konopko. Oddziaływania pedagogiczne i terapeutyczne pozwoliły na rozwój zainteresowań i pasji dziecka. Marek jest uczniem posiadającym orzeczenie o niepełnosprawności intelektualnej w stopniu umiarkowanym. Nauczycielka wspiera ucznia w uczestnictwie w treningach pływackich, mobilizuje podczas zawodów sportowych. Marek w pełni zintegrował się z zespołem klasowym. Samodzielnie potrafi rozwiązywać pojawiające się niepowodzenia szkolne. Uczeń potrafi  kontrolować  swoje emocje ,w sposób kulturalny zwraca się do kolegów i koleżanek. Jego droga do samodzielności  jest trudna ,wymaga samodyscypliny i pomocy terapeutycznej. Dzięki  pracy wychowawcy w rozwój zainteresowań sportem Marek stał się wzorem dla innych uczniów.

Medal "Diligentiae - za pilność"

1 września 2016 roku podczas uroczystej inauguracji nowego roku szkolnego 2016/2017 w Auli Magna w Pałacu Branickich wręczone zostały medale ,,Diligentiae" - za pilność”. Medal otrzymuje uczeń, który dążył do zdobywania wiedzy, przejawiał aktywność społeczną, dbał o rozwój własnej osobowości oraz nauczyciel, który swoją postawą, kreatywnością, umiejętnym towarzyszeniem w procesie uczenia się i samowychowania był Mistrzem dla Ucznia. W roku szkolnym 2016/2017 medale „Diligentiae – za pilność” otrzymały uczennica Anna Kozłowska wraz z nauczycielką panią Beatą Surmacz.

Medal "Diligentiae - za pilność"

Dnia 2 września podczas oficjalnych miejskich uroczystości inaugurujących nowy rok  szkolny 2015/2016 w Auli Magna w Pałacu Branickich wręczone zostały medale "Diligentiae - za pilność"  dla najlepszych uczniów, jak również nauczycieli - ich opiekunów. Medal "Diligentiae - za pilność" otrzymał z rąk Pana Prezydenta Miasta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego uczeń szkoły podstawowej Jakub Rakus oraz jego wychowawca Maciej Krotke. Gratulujemy!!!

Medal "Diligentiae - za pilność"

Dnia 2 września podczas oficjalnych miejskich uroczystości inaugurujących nowy rok  szkolny 2014/2015 w Auli Magna w Pałacu Branickich wręczone zostały medale "Diligentiae - za pilność"  dla najlepszych uczniów, jak również nauczycieli - ich opiekunów. Medal "Diligentiae - za pilność" otrzymała z rąk Pana Prezydenta Miasta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego nasza absolwentka Kornelia Łabuda oraz jej wychowawczyni  Barbara Wilczewska. Gratulujemy!!!