Miejskie i wojewódzkie uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

W VI Liceum Ogólnokształcącym im. Króla Zygmunta Augusta w Białymstoku odbyła się gala z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Podczas miejskiej uroczystości prezydent Tadeusz Truskolaski wręczył pracownikom oświaty - nauczycielom i dyrektorom - Nagrody Prezydenta Miasta Białegostoku za szczególne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze. W gronie wyróżnionych znaleźli się pani dyrektor Maria Elżbieta Kondzior, pani Teresa Konopko oraz pan Andrzej Bakun.

Wojewódzkie Obchody Dnia Edukacji Narodowej.

Dnia 14 października 2017 roku, podczas tegorocznych wojewódzkich obchodów Dnia Edukacji Narodowej, które odbyły się w Zespole Szkół Katolickich  im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku zasłużeni nauczyciele zostali wyróżnieni odznaczeniami państwowymi i resortowymi.

Wiesław Żyliński udekorował wyróżniających się nauczycieli srebrnymi i brązowymi Medalami za Długoletnią Służbę. Srebrne Medale otrzymali: Beata Ewa Wielgat oraz Teresa Konopko. Brązowe Medale otrzymali: Iwona Gaweł, Jadwiga Kułak, Sylwia Sobolewska oraz Bartosz Zdziech.

Podlaski Kurator Oświaty Jadwiga Mariola Szczypiń wręczyła Medale Komisji Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania. Wśród odznaczonych znaleźli się również nauczyciele naszej szkoły: Barbara Wilczewska, Małgorzata Gumieniak, Iwona Gaweł, Jadwiga Kułak, Teresa Konopko, Maciej Krotke, Sylwia Sobolewska.

NAUCZYCIELE - ANIMATORZY KULTURY

Wśród jedenastu Laureatów Nagrody Przewodniczącego Rady Miasta Białystok dla Nauczycieli - Animatorów Kultury za działalność kulturalną prowadzoną w jednostkach oświatowych w roku szkolnym 2016 / 2017 jest nauczycielka naszej szkoły Beata Ewa Wielgat.

Czytaj więcej: Animator kultury

Miejskie i wojewódzkie uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej 13 i 14 października 2016r. odbyły się miejskie i wojewódzkie uroczystości. Spotkania były okazją do podziękowań za zaangażowanie w wychowanie dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej: Nagrody i odznaczenia 2016

XXI białostocka edycja ogólnopolskiego XXII Samorządowego Konkursu Nastolatków Ośmiu Wspaniałych.

W poniedziałek (11.04.2016r.) odbyła się gala kończąca XXI białostocką edycję ogólnopolskiego XXII Samorządowego Konkursu Nastolatków Ośmiu Wspaniałych.

Czytaj więcej: 8 wspaniałych