Obchody Dnia Edukacji Narodowej w Operze i Filharmonii Podlaskiej

     Dnia 14 października 2015 roku, podczas tegorocznych wojewódzkich obchodów Dnia Edukacji Narodowej, które odbyły się w budynku Opery i Filharmonii Podlaskiej, wicewojewoda podlaski Wiesław Żyliński wręczył zasłużonym nauczycielom odznaczenia państwowe i resortowe.

 

Wicewojewoda Wiesław Żyliński udekorował  wyróżniających się  nauczycieli trzema srebrnymi i ośmioma  brązowymi Krzyżami Zasługi. W tym gronie znalazła się nauczycielka z naszej szkoły - Beata Ewa Wielgat.

Podlaski Kurator Oświaty Jerzy Kiszkiel  wręczył 192 osobom Medale Komisji Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania. Własną nagrodą uhonorował także 31 osób za osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej.
Złote, srebrne i brązowe Medale za Długoletnią Służbę wręczone przez wicewojewodę Wiesława Żylińskiego  za wzorowe, wyjątkowo sumienne  wykonywanie obowiązków przypadły w udziale 126 nagrodzonym. Wśród odznaczonych znaleźli się również nauczyciele naszej szkoły: Andrzej Boublej, Katarzyna Zajkowska, Maciej Krotke, Rafał Kucharczyk, Marzena Abuzareba, Beata Surmacz, Małgorzata Gumieniak, Andrzej Bakun.

Uroczystość swoimi występami uświetnili uczniowie Zespołu Szkół Muzycznych oraz Miejska Orkiestra Dęta pod kierownictwem Franciszka Mocarskiego.

 

WIRTUALNY SPACER 

PO SZKOLE

 

Podanie o przyjęcie

do szkoły ---->pobierz