Karnawał na Orlej

Karnawałowy bal przebierańców uczniów klas 1-3 oraz podopiecznych z grupy świetlicowej „Aniołki” nadchodzi wielkimi krokami. W ramach pierwszego etapu przygotowań, z pomocą Pani Anety Ramotowskiej, zaczęliśmy robić karnawałowe maski, aby nikt nas na balu nie rozpoznał. Szczegóły podamy wkrótce. Szykujcie kreacje na świetną zabawę!

ŻYCZYMY PEŁNYCH SŁOIKÓW

Grupa świetlicowa „Aniołki” z okazji rozpoczynającego się nowego semestru życzy wszystkim uczniom, nauczycielom, Dyrekcji i pracownikom szkoły jak najwięcej wspólnie spędzonych dobrych i radosnych chwil.

Czytaj więcej: Życzenia

Osłonki pełne serca

Dn. 15.01.2019 r. do grupy świetlicowej „Aniołki” przybył Szkolny Klub Wolontariusza - pod opieką p. Beaty Wielgat i p. Dominiki Jopa - w ramach realizacji programu „Świętujmy razem”.

Czytaj więcej: Osłonki pełne serca

Nagrodzone „Aniołki”

Grupa świetlicowa „Aniołki” z SP 30 otrzymała nagrodę za udział w miejskim konkursie plastycznym pod hasłem: „Ubieramy choinkę”,

Czytaj więcej: Nagrodzone Aniołki