ŚWIETLICA NA TROPIE WIOSNY

Jakimi drogami chodzi wiosna? Kim są jej wysłańcy? Jak się robi miodek? Na te i inne pytania szukaliśmy odpowiedzi w piękne marcowe dni w naszej świetlicy. Wszyscy bardzo cieszymy się z nadejścia wiosny!

WESOŁEGO ŚWIĘTOWANIA

Grupa świetlicowa „Aniołki” życzy wszystkim dobrego, spokojnego, rodzinnego i radosnego świętowania w gronie najbliższych i przyjaciół. Niech te świąteczne dni będą dla nas wszystkich czasem refleksji, odpoczynku i mile spędzonych chwil z drugim człowiekiem.

„ANIOŁKI”

Życzenia do Pary Prezydenckiej

Grupa świetlicowa „Aniołki” wybierając osoby, którym można sprawić świąteczną niespodziankę, wytypowała w tym roku Parę Prezydencką. Wspólnie podpisaliśmy świąteczną pocztówkę, napisaliśmy list i wysłaliśmy do Warszawy. Teraz czekamy na odpowiedź!

„Aniołki” pamiętają o dzieciach z hospicjum

Co to jest hospicjum? Dlaczego dzieci chorują? Jak możemy pomagać cierpiącym? Po rozmowie na ten temat w naszej szkolnej świetlicy postanowiliśmy wysłać pocztówkę na święta wielkanocne do Białostockiego Hospicjum dla Dzieci, działającego przy Fundacji „Pomóż Im”. Wszystkim pracownikom i podopiecznym życzymy wesołych świąt!!!

PANI PRAKTYKANTKA W ŚWIETLICY

Grupa świetlicowa „Aniołki” miała zaszczyt gościć uśmiechniętą praktykantkę – Panią Martę B.

Czytaj więcej: Praktykantka

WIRTUALNY SPACER