Spotkanie Pani Dyrektor z przedstawicielami SU
09.10.2017 roku Pani Dyrektor Maria Kondzior spotkała się z przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły, zarządem i gospodarzami poszczególnych klas oraz jego opiekunami.

Na spotkaniu zostały omówione tematy dotyczące min. frekwencji uczniów, ocen, wzajemnego motywowania się i wspierania. W sprawach różnych poruszono sprawę wyjść na długich przerwach, organizację dyskotek oraz rozmawiano o planie pracy SU na rok 2017/2018. Wkrótce zapoznamy społeczność szkolną z wypracowanymi podczas spotkania wnioskami i zaleceniami.

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Dnia 29.09.2017 r. wybieraliśmy przewodniczącego SU, walka była zacięta, przewodniczącą została Kornelia Radaszkiewicz a zastępcą Natalia Klimaszewska.

POMYŚL, ZAGŁOSUJ

Już 29.09 wybieramy swego kandydata!

Karta wyborcza

Wybory do władz samorządu uczniowskiego 2017/18

w SP nr 30 w Białymstoku dnia 29.09.2017

Kandydaci/kandydatki na przewodniczącego samorządu uczniowskiego

1.

Kornelia Radaszkiewicz

2.

Natalia Klimaszewska

3.

Olga Wysocka

Głos ważny oddaje się stawiając znak „X” w kwadracie z lewej strony nazwiska kandydata/kandydatki. Możliwy jest wybór najwyżej jednego kandydata. Postawienie znaku „X” przy większej liczbie nazwisk spowoduje uznanie głosu za nieważny.

Ozdoby świąteczne

Samorząd Uczniowski zaprosił wszystkich chętnych na warsztaty wykonywania ozdób świątecznych. Uczniowie wykorzystywali materiały ogólnodostępne - szyszki, słoiki, gałązki.

Czytaj więcej: Ozdoby świąteczne