Spotkanie Pani Dyrektor z przedstawicielami SU
09.10.2017 roku Pani Dyrektor Maria Kondzior spotkała się z przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły, zarządem i gospodarzami poszczególnych klas oraz jego opiekunami.

Na spotkaniu zostały omówione tematy dotyczące min. frekwencji uczniów, ocen, wzajemnego motywowania się i wspierania. W sprawach różnych poruszono sprawę wyjść na długich przerwach, organizację dyskotek oraz rozmawiano o planie pracy SU na rok 2017/2018. Wkrótce zapoznamy społeczność szkolną z wypracowanymi podczas spotkania wnioskami i zaleceniami.

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Dnia 29.09.2017 r. wybieraliśmy przewodniczącego SU, walka była zacięta, przewodniczącą została Kornelia Radaszkiewicz a zastępcą Natalia Klimaszewska.

POMYŚL, ZAGŁOSUJ

Już 29.09 wybieramy swego kandydata!

Karta wyborcza

Wybory do władz samorządu uczniowskiego 2017/18

w SP nr 30 w Białymstoku dnia 29.09.2017

Kandydaci/kandydatki na przewodniczącego samorządu uczniowskiego

1.

Kornelia Radaszkiewicz

2.

Natalia Klimaszewska

3.

Olga Wysocka

Głos ważny oddaje się stawiając znak „X” w kwadracie z lewej strony nazwiska kandydata/kandydatki. Możliwy jest wybór najwyżej jednego kandydata. Postawienie znaku „X” przy większej liczbie nazwisk spowoduje uznanie głosu za nieważny.