Ozdoby świąteczne

Samorząd Uczniowski zaprosił wszystkich chętnych na warsztaty wykonywania ozdób świątecznych. Uczniowie wykorzystywali materiały ogólnodostępne - szyszki, słoiki, gałązki. Wykonane prace można było zabrać do domu lub były one sprzedawane na kiermaszu świątecznym na rzecz Samorządu Uczniowskiego.

Marzycielska poczta

W grudniu Samorząd Uczniowski zorganizował akcję pisania kartek do chorych dzieci znajdujących się pod opieką MARZYCIELSKIEJ POCZTY. Uczniowie poprzez stronę www.marzycielskapoczta.pl zapoznali się z sylwetkami dzieci, ich zainteresowaniami i zmaganiami z chorobą na co dzień. Następnie tworzyli kolorowe kartki świąteczne (również na zajęciach z wolontariuszką), własnoręcznie wykonali koperty, zaadresowali je i wypisywali życzenia. Kartki zostały wysłane do dzieci.

Świąteczna zbiórka dla KOTKOWA

W grudniu Samorząd Uczniowski zorganizował akcję Paczka dla Kociaczka, czyli zbiórkę karmy i innych rzeczy przydatnej dla bezdomnych kotków znajdujących się pod opieką Stowarzyszenia KOTKOWO. Wspólnie zebraliśmy około 10 kg karmy suchej i mokrej oraz ciepłe kocyki. Dary zostały przekazane dla Kotkowa.

Loteria fantowa na pikniku

Jak co roku samorząd uczniowski w ramach Pikniku Rodzinnego, zorganizował loterię fantową. Za każdym losem kryła się wygrana.

Czytaj więcej: Loteria fantowa