Samorząd Uczniowski przygotował gazetkę ścienną na temat bezpiecznego spędzania czasu podczas ferii. Życzymy wszystkim uczniom i pedagogom udanego wypoczynku!

Apel - STOP DLA HEJTU

Dnia 16.01.2019 r. w naszej szkole został przeprowadzony apel na temat wszechobecnego hejtu, braku tolerancji i zła w związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Apel miał na celu uświadomić dzieciom i młodzieży, że słowa mogą ranić jak nóż, a czasem w ten nóż się zamieniają. W organizację apelu czynnie włączył się Samorząd Uczniowski.

Mikołajki w naszej szkole

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Dnia 28.09.2018r. wybieraliśmy przewodniczącego SU, walka była zacięta, przewodniczącym został Jakub Rakus z kl. III a.

UCZNIOWSKI KĄCIK PRAWNY

Drodzy uczniowie,

Ignorantia iuris nocet oznacza, że nieznajomość prawa szkodzi. W praktyce oznacza, że nikt nie może tłumaczyć się, iż zachował się niezgodnie z normą dlatego, że nie wiedział o jej istnieniu. Prawo należy znać i szanować je. Należy być świadomym swoich praw, ale przede wszystkim wywiązywać się ze swoich obowiązków. Serdecznie zapraszamy Was do czytania dokumentów, które określają Wasze funkcjonowanie w społeczeństwie.

Dnia 26.03.2018 r. odbyło się spotkanie przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego z Panią Dyrektor. Na spotkaniu zostały omówione takie zagadnienia jak "demoralizacja, oraz jakie działania może podjąć sąd w sprawie nieletnich". Została przygotowana gazeta "Uczniowski Kącik Prawny".