SAMORZĄD UCZNIOWSKI OGŁASZA

KONKURS WALENTYNKOWY!

Konkurs składa się z trzech kategorii:

a)   kartka walentynkowa

b)   miłosny list

c)   miłosny wiersz

Podpisane prace konkursowe należy oddać pani Beacie Surmacz lub panu Dariuszowi Mrowińskiemu najpóźniej do dnia 15 lutego

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 20 lutego.

Samorząd Uczniowski przygotował gazetkę ścienną na temat bezpiecznego spędzania czasu podczas ferii. Życzymy wszystkim uczniom i pedagogom udanego wypoczynku!

Apel - STOP DLA HEJTU

Dnia 16.01.2019 r. w naszej szkole został przeprowadzony apel na temat wszechobecnego hejtu, braku tolerancji i zła w związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Apel miał na celu uświadomić dzieciom i młodzieży, że słowa mogą ranić jak nóż, a czasem w ten nóż się zamieniają. W organizację apelu czynnie włączył się Samorząd Uczniowski.

Mikołajki w naszej szkole

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Dnia 28.09.2018r. wybieraliśmy przewodniczącego SU, walka była zacięta, przewodniczącym został Jakub Rakus z kl. III a.

WIRTUALNY SPACER

PO SZKOLE