UCZNIOWSKI KĄCIK PRAWNY

Drodzy uczniowie,

Ignorantia iuris nocet oznacza, że nieznajomość prawa szkodzi. W praktyce oznacza, że nikt nie może tłumaczyć się, iż zachował się niezgodnie z normą dlatego, że nie wiedział o jej istnieniu. Prawo należy znać i szanować je. Należy być świadomym swoich praw, ale przede wszystkim wywiązywać się ze swoich obowiązków. Serdecznie zapraszamy Was do czytania dokumentów, które określają Wasze funkcjonowanie w społeczeństwie.

Dnia 26.03.2018 r. odbyło się spotkanie przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego z Panią Dyrektor. Na spotkaniu zostały omówione takie zagadnienia jak "demoralizacja, oraz jakie działania może podjąć sąd w sprawie nieletnich". Została przygotowana gazeta "Uczniowski Kącik Prawny".

 

WIRTUALNY SPACER 

PO SZKOLE

 

 

Podanie o przyjęcie

do szkoły ---->pobierz