Konkurs literacki pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku

Szkoła Podstawowa Nr 30 przy Pogotowiu Opiekuńczym w Białymstoku im. Bł. Edmunda Bojanowskiego zaprasza do udziału w kolejnej, VII edycji Konkursu „Życie z FAS? – Dziękuję, nie piję!”

Konkurs literacki „Co tracą pijąca alkohol kobieta i jej poczęte dziecko?” jest skierowany do uczniów i nauczycieli szkół podstawowych i średnich województwa podlaskiego, lubiących wyrażanie talentu i wartości życiowych w formie prac literackich.

Głównymi celami konkursu jest:

• ukazanie ogromu cudownych i wielorakich owoców abstynencji w ciąży, które stracą oboje pijąca matka i jej poczęte dziecko,
  • przekazanie informacji, o braku bezpiecznej dawki alkoholu spożywanego przez matkę w ciąży dla dziecka poczętego, a każda jego ilość wiąże się z ryzykiem uszkodzenia płodu.
  • zwiększenie świadomości młodzieży
  •  zachęcenie do promowania abstynencji.

REGULAMIN KONKURSU ------->pobierz

załącznik nr 1 ----->pobierz

załącznik nr 2 -------> pobierz

załącznik nr 3 -------> pobierz

"Życie z FAS - dziękuję, nie piję!"

25.10.2016 r. odbył się finał VI Konkursu „Życie z FAS – dziękuję nie piję” objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku.

Czytaj więcej: Zycie z Fas2016