Kreatywne zabawy w Logic Room

14 listopada wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariusza spędzili wspólnie czas na kreatywnych zabawach w Logic Room z okazji zbliżającego się święta Światowego Dnia  Wolontariatu. Był to czas nie tylko rozrywki ale także podsumowania dotychczasowych działań ale także analizy nadchodzących akcji charytatywnych, w których realizację zaangażują swój czas i swoje serce.

WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII.

Dzień Dobroczynności

W związku ze zbliżającym się Międzynarodowym Dniem Dobroczynności, który przypada na 21 listopada, Caritas zorganizowała  akcję pn. Zostań Honorowym Dawcą Dobroci.

Składam serdeczne podziękowania wolontariuszom Szkolnego Klubu Wolontariusza Natalii Klimaszewskiej, Monice Niewińskiej, Aleksandrze Bielińskiej, Adrianowi Radzajewskiemu, Jakubowi Rakus i Hubertowi Rakus, którzy włączyli się w tę akcję w sobotę 18.11.2017r. Galerii Jurowiecka.

JESIENNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI.

30 września wolontariusze SKW z naszej szkoły uczestniczyli po raz kolejny  w jesiennej zbiórce żywności do Banku Żywności. Ogromną radość sprawia nam możliwość niesienia pomocy tym, którzy tego potrzebują. Składamy podziękowania: Oli Bielińskiej, Iwonie Doroszko, Monice Niewińskiej, Natalii Klimaszewskiej, Szymonowi Kołodowskiemu, Jakubowi Korol za to, że sobotni piękny dzień spędzili razem z nami dając cząstkę siebie innym.

Beata Wielgat

Beata Żukowska

WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII


Zbiórka pieniędzy

23.10.2016r. w Galerii Jurowiecka wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariusza włączyli  się w zbiórkę pieniędzy na rzecz remontu ośrodka terapii uzależnień. 

Czytaj więcej: Zbiórka pieniędzy

Pola Nadziei

7 października 2016r. grupa wolontariuszy ze Szkolnego Klubu Wolontariusza uczestniczyła w inauguracji tegorocznej kampanii „Pola Nadziei” Fundacji „Pomóż Im”, prowadzącej hospicjum domowe dla dzieci dotkniętych chorobami nowotworowymi.

Czytaj więcej: Pola nadziei

Podanie o przyjęcie

do szkoły ---->pobierz