Świąteczna zbiórka żywności

W dniu 1.12.2018r. wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariusza zaangażowali się w Świąteczną Zbiórkę Żywności do Banku Żywności. Milena, Nikola, Oliwia, Jakub, Hubert, Daniel, Kacper oraz absolwentka naszej szkoły Monika swoim uśmiechem zachęcali klientów sklepu Kaufland przy ul. Bohaterów Monte Cassino do wsparcia akcji charytatywnej i ofiarowywania artykułów żywnościowych. Bardzo dziękujemy naszym wolontariuszom za czas i serce poświęcone w  wolną sobotę.

Anna Daniewicz i Beata Ewa Wielgat


TAK POMAGAM 

   W dniach 8-9.12.2017r. odbyła się 13. Ogólnopolska Zbiórka Żywności pod hasłem TAK POMAGAM organizowanej przez Caritas. Wolontariusze ze SKW aktywnie uczestniczyli w akcji sklepie Biedronka przy ul. Antoniu Fabryczny 58 w sobotę 9.12.2017. Składam podziękowania wolontariuszom: Iwonie Doroszko, Monice Niewińskiej, Hubertowi Rakus, Jakubowi Rakus i Jakubowi Korol za poświęcony czas, serce i energię.

Dzień Wolontariusza.

Dnia 5.12.2017r. w Zespole Szkół Katolickich wolontariusze Białegostoku świętowali z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Naszą szkołę reprezentowali Ola Bielińska, Hubert Rakus i Jakub Korol. Dużo wspaniałych wrażeń przyniosło spotkanie z księdzem Arcybiskupem Metropolitą Białegostoku Tadeuszem Wojdą. W bardzo przyjaznej atmosferze Gość odpowiadał na różne pytania dzieci i młodzieży dotyczących zarówno życia duszpasterskiego ale także koloru skarpetek, ulubionych dań. W następnej części młodzież  VI LO i Zespołu Szkół Katolickich poprowadzili warsztaty integracyjne. Całość zakończyła się wspólną agapą.

Kreatywne zabawy w Logic Room

14 listopada wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariusza spędzili wspólnie czas na kreatywnych zabawach w Logic Room z okazji zbliżającego się święta Światowego Dnia  Wolontariatu. Był to czas nie tylko rozrywki ale także podsumowania dotychczasowych działań ale także analizy nadchodzących akcji charytatywnych, w których realizację zaangażują swój czas i swoje serce.

WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII.

Podanie o przyjęcie

do szkoły ---->pobierz