WIELKANOCNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI

W sobotę 6.04.2019r. w godzinach od 9.00 do !8.00 nasi wolontariusze ponownie poświecili słoneczny dzień na udział w akcji charytatywnej Wielkanocnej Zbiórki Żywności do Banku Żywności. Celem akcji jest zebranie jak największej ilości żywności, która trafi na świąteczne stoły osób potrzebujących w naszym regionie. Składamy serdeczne podziękowania Jakubowi Rakus, Hubertowi Rakus, Kacprowi Poleckiemu, Krystianowi Juśkiewiczowi, Oliwii Okulicz, Gabrysi Kościuszko.  Podziwiamy uśmiech i serdeczność naszych uczniów w stosunku do każdego klienta, co zaowocowało zebraniem naprawdę bardzo dużej ilości produktów żywnościowych. Szczególnie dziękujemy Pani Oldze Wojciuk, nie tylko wsparła nas w opiece nad wolontariuszami w czasie akcji to jeszcze zaangażowała własne dzieci Aleksandrę i Adriana.

Anna Daniewicz i Beata Wielgat

- opiekunki SKW

Ośmiu Wspaniałych.

Hubert Rakus, uczeń klasy 8a jednym z 8 laureatów  XXIV edycji białostockiej Samorządowego Konkursu Nastolatków  „Ośmiu Wspaniałych” w kategorii „Ósemki”. Otrzymany przez Huberta tytuł „Wspaniałego” jest ogromnym wyróżnieniem oraz zadaniem na przyszłość.

Czytaj więcej: 8 wspaniałych

Tak. Pomagam!

Składamy serdeczne podziękowania naszym wolontariuszom: Oliwii Okulicz, Gabrysi Kościuszko, Pawłowi Zadykowiczowi, Jakubowi Nikołajukowi, Jakubowi Rakus oraz Hubertowi Rakus za poświęcony czas, energię udziału w ogólnopolskiej zbiórce żywności „Tak. Pomagam”.

Czytaj więcej: Tak. Pomagam 2019

WIRTUALNY SPACER