JESIENNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI.

30 września wolontariusze SKW z naszej szkoły uczestniczyli po raz kolejny  w jesiennej zbiórce żywności do Banku Żywności. Ogromną radość sprawia nam możliwość niesienia pomocy tym, którzy tego potrzebują. Składamy podziękowania: Oli Bielińskiej, Iwonie Doroszko, Monice Niewińskiej, Natalii Klimaszewskiej, Szymonowi Kołodowskiemu, Jakubowi Korol za to, że sobotni piękny dzień spędzili razem z nami dając cząstkę siebie innym.

Beata Wielgat

Beata Żukowska

WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII

Zbiórka pieniędzy

23.10.2016r. w Galerii Jurowiecka wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariusza włączyli  się w zbiórkę pieniędzy na rzecz remontu ośrodka terapii uzależnień.

Czytaj więcej: Zbiórka pieniędzy

Pola Nadziei

7 października 2016r. grupa wolontariuszy ze Szkolnego Klubu Wolontariusza uczestniczyła w inauguracji tegorocznej kampanii „Pola Nadziei” Fundacji „Pomóż Im”, prowadzącej hospicjum domowe dla dzieci dotkniętych chorobami nowotworowymi.

Czytaj więcej: Pola nadziei

Szkolny Klub Wolontariusza włącza się w Kampanię "Kilometry Dobra"

Idea

Głównym celem kampanii jest zbiórka pieniędzy na cele określone przez organizacje partnerskie.

Czytaj więcej: Kilometry dobra

Świąteczna zbiórka żywności

Dnia 13.03. 2016r., po raz kolejny, nasi uczniowie: Sandra Sikora i Jakub Sikora, uczniowie klasy II B uczestniczyli w Świątecznej zbiórce żywności  do Banku Żywności zorganizowanej przez Stowarzyszenie „Ku Dobrej Nadziei” w Białymstoku.

Czytaj więcej: Świąteczna zbiórka żywności