Realizacja zajęć pozalekcyjnych, zdw i kół zainteresowań

w roku szkolnym 2016/2017 II semestr

Lp.

Nazwisko i imię

Forma zajęć

Termin realizacji

1.

Abuzareba Marzena

Warsztaty muzyczne

 

Szkolne Koło Czytelnicze

Metanoia - środa - co drugi tydzień

Czwartek 14.00-15.00

2.

Błaszczak Agnieszka

zdw matematyka

 

zdw geografia

wtorek- 14.05-14.50 co drugi tydzień

środa- 8.00-8.45

3.

Borowska Justyna/zastępstwo
Ewa Kalicka

zdw j. angielski

poniedziałek -  9 lekcyjna

4.

Boublej Andrzej

Koło biblioteczne

czwartek 14.00-15.00

5.

Bazyluk-Kancelarczyk Barbara

zdw chemia

Metanoia, nauczanie indywidualne

6.

Cwalińska Anna Agnieszka

Spotkania literacko- terapeutyczne

czwartek 14.00-15.30 raz w miesiącu

7.

Daniewicz Anna

Koło katechetyczne

Metanoia- poniedziałek 13.15-14.00

8.

Gaweł Iwona

koło fotograficzne

 

9.

Gumieniak Małgorzata

 

zdw biologia/ zdw przyroda

 

środa-8.00-8.45

10.

Grzegorczyk Ewa

zdw j. polski

piątek-8.00-8.45

11.

Jurgielewicz Bogumiła

zajęcia sportowe

Metanoia-wtorek-15.00

12.

Konopko Teresa

zajęcia sportowe-basen

piątek- 7.30-8.00

13.

Kordy Krystyna

Zajęcia logopedyczne

Przesiewowe badanie słuchu

poniedziałek  w blokach 4-godzinnych

14.

Krotke Maciej

zdw j. polski

pn 8-lekcyjna SP

pn 9-lekcyjna PG

15.

Kucharczyk Rafał

Wyjścia z uczniami na mecze Jagielloni

Zgodnie z terminarzem ekstraklasy

16.

Kułak Jadwiga

zdw język polski

poniedziałek-14.00-14.45

piątek 8.00-8.45

17.

Kuryłowicz Marta

zdw WOS

zdw historia

Metanoia - wtorek

18.

Kurzyna Maksymiuk Patrycja

pierwsza pomoc

piątek (raz w miesiącu)

19.

Ramotowska Aneta

koło plastyczne

wtorek- 14.00-14.45

20.

Sobolewska Sylwia

 

zajęcia na lodowisku

zdw matematyka

wtorek- 16.45- 18.15

czwartek  13.15-14.00

21.

Stasiewicz Anna

zdw j. niemiecki

wtorek 14.50- 15.35

22.

Surmacz Beata

zdw fizyka

czwartek 14.05.14.50

23.

Szajewski Mariusz

zdw matematyka

Metanoia- środa

piątek 16.30-17.15 NI- co drugi tydzień

24.

Szuma Ewa

terapia rodzinna i indywidualna

wtorek 14.00-15.00

25.

Traczyk Jolanta

terapia pedagogiczna

czwartek 15.00-16.00

26.

Wielgat Beata

zdw biologia/chemia

tutoring z Ia

środa 13.15-14.30

zgodnie z potrzebami i indywidualnymi ustaleniami

27.

Wilczewska Barbara

 

zdw matematyka

 

poniedziałek – 14.15-15.00

wtorek – 8.00-8.45

28.

Wojciuk Olga

zdw j. angielski

czwartek-8.00-8.45

29.

Wydrycka Krystyna

koło komputerowe

środa – 14.05-14.50

30.

Zajkowska Katarzyna

zdw historia/ koło origami

czwartek 13.00-14.00,
raz w miesiącu 13.00-15.00

Podanie o przyjęcie

do szkoły ---->pobierz