Realizacja zajęć pozalekcyjnych, zdw i kół zainteresowań

w roku szkolnym 2017/2018 II semestr

 

Lp.

Nazwisko i imię

Rodzaj zajęć

 Termin

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze

Koła zainteresowań

1.

Abuzareba Marzena

 

Szkolne Koło Czytelnicze

Warsztaty  wokalno- muzyczne

Piątek 8.15-9.00

3.

Błaszczak Agnieszka

zdw geografia

Konsultacje w miarę potrzeb

Poniedziałek 14.00-14.30

4.

Boublej Andrzej

 

Koło biblioteczne

Czwartek 14.00
 raz w miesiącu

5.

Gaweł Iwona

Zdw z języka polskiego

Koło Fotograficzne

Środa 12.00-13.30

6.

Gumieniak Małgorzata

zdw biologia/ zdw przyrody

 

Piątek 8.00-8.45

7.

Konopko Teresa

 

zajęcia sportowe-basen

Piątek 7.15-8.00

8.

Kordy Krystyna

Przesiewowe badanie słuchu

 

Poniedziałek
 8.15-12.15; 3 x w semestrze

9.

Krotke Maciej

zdw j. polski

 

Środa 14.50-15.35

10.

Kucharczyk Rafał

 

Gry indywidualne i zespołowe

Środa 15.35

11.

Kulikowski Marek

Zdw. matematyka

 

Środa 14.55

12.

Kułak Jadwiga

zdw język polski

 

Środa 14.50-15.35
 kl. IId, IIc; piątek 12.15 kl. IV

13.

Kuryłowicz Marta

 

Koło historyczne „Śledź” historię lokalną – czyli odkryj Białystok

Poniedziałek 15.00-15.45

14.

Nowik Marta

zdw. z języka polskiego

Zajęcia pozalekcyjne z religii w Metanoi

Zdw – środa 14.05-14.50

3 i 4 poniedziałek miesiąca Metanoia

15.00-15.45 religia

15.

Ramotowska Aneta

 

Koło Plastyczne

Wtorek 14.00-14.45 co 2 tyg.

Poniedziałek 15.45-16.30 Metanoia co 2 tyg.

16.

Skwierczyńska Ewa

Zdw w klasie 2-3 sp

 

Czwartek 10.35-11.20
 i 12.15-13.00

17.

Sobolewska Sylwia

zdw matematyka

 

Czwartek 14.00-14.45

18.

Stasiewicz Anna

zdw z j. niemieckiego

 

Poniedziałek 14.00-14.45

19.

Surmacz Beata

zdw fizyka

 

Czwartek 14.55-15.40

20.

Szajewski Mariusz

zdw matematyka w klasie IV i nauczanie indywidualne

 

Czwartek 14.05-14.50

21.

Wielgat Beata

zdw biologia/chemia

Szkolny Klub Wolontariusza  Tutoring

Wtorek 13.00-14.30 zdw

 

22.

Wilczewska Barbara

 

zdw matematyka w klasach IIIA i IIIC

 

 

Wtorek 14.00-14.50 IIIa

Wtorek 8.00-8.45 IIIc

23.

Wojciuk Olga

zdw j. angielski

 

Piątek 8.00-8.45

24.

Zajkowska Katarzyna

zdw historia

koło origami

Czwartek 13.15-14.00 lub piątek 14.05-14.50

25.

Żukowska Beata

 

wolontariat

W miarę potrzeb

Podanie o przyjęcie

do szkoły ---->pobierz